« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
06.06.2018. 12:19

S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

Rezervirajte termin korištenja Regionalnog obrazovnog centra
29.05.2018. 12:30

U svrhu provedbe sustavne edukacije u sklopu projekta e-Škole, ali i različitih obrazovnih aktivnosti u organizaciji škole i lokalne zajednice otvoreno je pet Regionalnih obrazovnih centara (ROC) u Zagrebu, Rijeci, Varaždinu, Splitu i Osijeku.

CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
22.05.2018. 15:40

Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

2005./2006.

Školu je pohađalo 317 učenika. Zaposleno je 12 učitelja razredne nastave, 16 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Škola se može pohvaliti i s dva mentora. To su ove godine postale defektolog. gđa. Dragica Cigrovski i učiteljica Suzana Delić.

Školska događanja:

●Učenje u prirodi se tradicionalno nastavlje. Treći razredi bili su u Školi u prirodi na Sljemenu, a četvrti razredi u Crikvenici.

●U školi je održano niz radionica na kojima su sudjelovali i roditelji.

●Učenici četvrtih razreda Luka Rački, Tvrtko Sternak i Matija Tušar sudjelovali su u drugoj sezoni velikog kviza National Geographic Junior-a. Njihova ekipa pod nazivom «Hobiti» osvojila je drugo mjesto. Za taj kviz pripremala ih je učiteljica Elizabeta Hudolin.

●Klupsku šahovsku školu pokrenuo je ŠK Ericsson Nikola Tesla. Polaznici su i učenici naše škole koji su odigrali i svoje prvo prvenstvo. Prvo mjesto je osvojio Ivan Jeleč, drugo Tomislav Andrić, a treće Josipa Babić.

●Ženska šahovska ekipa škole u sastavu Valentina Knok, Mateja Crnek, Uranella Škrpec i Iva Meštrović ostvarila je najveći uspjeh ženskog šaha naše škole i osvojila 3. mjesto na prvenstvu Zagreba, a Valentina Knok proglašena je najuspješnijom šahistkinjom.

●Dinko Đurđević, na državnom prvenstvu za kadete u badmintonu osvaja 1. mjesto, u muškim parovima 1. mjesto, te u mix-u 3. mjesto

●Ove godine naša je škola prvi put dobila svoju WEB stranicu: www.oshorvati.hr! Školsku stranicu uređuje učiteljica Suzana Delić.