24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2005./2006.

Školu je pohađalo 317 učenika. Zaposleno je 12 učitelja razredne nastave, 16 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Škola se može pohvaliti i s dva mentora. To su ove godine postale defektolog. gđa. Dragica Cigrovski i učiteljica Suzana Delić.

Školska događanja:

●Učenje u prirodi se tradicionalno nastavlje. Treći razredi bili su u Školi u prirodi na Sljemenu, a četvrti razredi u Crikvenici.

●U školi je održano niz radionica na kojima su sudjelovali i roditelji.

●Učenici četvrtih razreda Luka Rački, Tvrtko Sternak i Matija Tušar sudjelovali su u drugoj sezoni velikog kviza National Geographic Junior-a. Njihova ekipa pod nazivom «Hobiti» osvojila je drugo mjesto. Za taj kviz pripremala ih je učiteljica Elizabeta Hudolin.

●Klupsku šahovsku školu pokrenuo je ŠK Ericsson Nikola Tesla. Polaznici su i učenici naše škole koji su odigrali i svoje prvo prvenstvo. Prvo mjesto je osvojio Ivan Jeleč, drugo Tomislav Andrić, a treće Josipa Babić.

●Ženska šahovska ekipa škole u sastavu Valentina Knok, Mateja Crnek, Uranella Škrpec i Iva Meštrović ostvarila je najveći uspjeh ženskog šaha naše škole i osvojila 3. mjesto na prvenstvu Zagreba, a Valentina Knok proglašena je najuspješnijom šahistkinjom.

●Dinko Đurđević, na državnom prvenstvu za kadete u badmintonu osvaja 1. mjesto, u muškim parovima 1. mjesto, te u mix-u 3. mjesto

●Ove godine naša je škola prvi put dobila svoju WEB stranicu: www.oshorvati.hr! Školsku stranicu uređuje učiteljica Suzana Delić.