« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2005./2006.

Školu je pohađalo 317 učenika. Zaposleno je 12 učitelja razredne nastave, 16 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Škola se može pohvaliti i s dva mentora. To su ove godine postale defektolog. gđa. Dragica Cigrovski i učiteljica Suzana Delić.

Školska događanja:

●Učenje u prirodi se tradicionalno nastavlje. Treći razredi bili su u Školi u prirodi na Sljemenu, a četvrti razredi u Crikvenici.

●U školi je održano niz radionica na kojima su sudjelovali i roditelji.

●Učenici četvrtih razreda Luka Rački, Tvrtko Sternak i Matija Tušar sudjelovali su u drugoj sezoni velikog kviza National Geographic Junior-a. Njihova ekipa pod nazivom «Hobiti» osvojila je drugo mjesto. Za taj kviz pripremala ih je učiteljica Elizabeta Hudolin.

●Klupsku šahovsku školu pokrenuo je ŠK Ericsson Nikola Tesla. Polaznici su i učenici naše škole koji su odigrali i svoje prvo prvenstvo. Prvo mjesto je osvojio Ivan Jeleč, drugo Tomislav Andrić, a treće Josipa Babić.

●Ženska šahovska ekipa škole u sastavu Valentina Knok, Mateja Crnek, Uranella Škrpec i Iva Meštrović ostvarila je najveći uspjeh ženskog šaha naše škole i osvojila 3. mjesto na prvenstvu Zagreba, a Valentina Knok proglašena je najuspješnijom šahistkinjom.

●Dinko Đurđević, na državnom prvenstvu za kadete u badmintonu osvaja 1. mjesto, u muškim parovima 1. mjesto, te u mix-u 3. mjesto

●Ove godine naša je škola prvi put dobila svoju WEB stranicu: www.oshorvati.hr! Školsku stranicu uređuje učiteljica Suzana Delić.