Videokonferencije 2008.-2014.

Međunarodnu suradnju ostvarujemo i kroz primjenu videokonferencija u nastavi. S ponosom možemo reći da smo  u primjeni  videokonferencija kao metode učenja vodeća osnovna škola u Hrvatskoj, ali i u svijetu.  Online smo razgovarali i zajedno učili s učenicima iz  Sjedinjenih Američkih Država, Kanade, Hong Konga, Taiwana, Francuske, Portugala, Velike Britanije i s mnogim drugima.

Comenius projektom i videokonferencijama  unapređujemo svoje  prezentacijske i  jezične vještine, upoznajemo običaje drugih zemalja, ali i upoznajemo  drage prijatelje.

Otvoreni smo prema svijetu jer smatramo jako važnim da postanemo građani svijeta. Naši učitelji pokazuju nam prve korake kako bismo ostvarili taj cilj.