07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
05.12.2018. 09:21

Završila jubilarna 20. CARNET-ova konferencija CUC
26.11.2018. 13:50
“Budućnost je digitalna no potrebno je istovremeno snažno razvijati i neke druge vještine. Koje? Vještine budućnosti. Vještine koje je najteže naći na tržištu rada. To su one vještine koje ne mogu izvoditi strojevi: problem-solving vještine, kreativnost i inovativnost, prilagodljivost, vodstvo, emocionalna inteligencija.”
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
16.11.2018. 13:01

Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

Organizacija višednevne izvanučioničke nastave

Objava rezultata odabira ponude

Nakon roditeljskog sastanka održanog 30. siječnja i predstavljanja agencija Grand Tours, Obord i Spektar, za organizaciju višednevne izvanučionične nastave odabrana je agencija Spektar.

Poziv roditeljima i predstavnicima agencija zaduženih za organizaciju izvanučioničke nastave

Poštovani,

u petak 26.1. u 13 sati u OŠ Horvati  odvijalo se otvaranje šest pristiglih ponuda turističkih agencija: Obord, Grand Tours, Spektar putovanja, Alga Travel, Kontakt i Potočki Travel.
Povjerenstvo je pregledalo i usporedilo sadržaj svih šest ponuda te izdvojilo tri ponude koje nude smještaj u hotelu s unutarnjim bazenom

1. Grand Tours

2. Obord

3. Spektar

Roditeljski sastanak biti će u utorak 30. siječnja 2018., s početkom u 18:30 sati u učionici broj 4, gdje će predstavnici navedenih agencija dodatno predstaviti svoje ponude.

________________________________________________________________________________________________________________________

Priloženi dokumenti:
Javni poziv.pdf