preskoči na sadržaj

Osnovna škola Horvati Zagreb

Login
RASPORED ZVONA

Klik na sliku za uvećan prikaz!

UČIONICA BUDUĆNOSTI

e-Dnevnik

MICROSOFT SCHOOL

KORISNI LINKOVI
Lista linkova je prazna
CARNET VIJESTI
24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Portal za škole
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

ERASMUS + K1 JOB SHADOWING

ERASMUS+ K1

AMORES PROJEKT

ISE PROJEKT

ODS PROJEKT

SNAIL IN SCHOOL

GLOBE PROGRAM

Anketa (mala)
Za koje dodatne sadržaje u školi biste bili posebno motivirani?







Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 7. 2011.

Ukupno: 554247
Ovaj mjesec: 1045
Ovaj tjedan: 310
Danas: 30
Tražilica
 

INFORMACIJE ZA RODITELJE

OD 1. – 8. RAZREDA  šk.god.2018./2019.

 1. smjena ( 4. b, 6., 8. razredi ujutro , 4. a, 5. i 7. popodne)

2. smjena (4. a, 5., 7. razredi ujutro, 4. b, 6. i 8. popodne)

 

RAZRED DAN U TJEDNU VRIJEME
1.a Elizabeta Hudolin

1. SRIJEDA

2. SRIJEDA

18,00 – 18,45

10,35 – 11,20

1.b Suzana Delić

1. SRIJEDA

2. SRIJEDA

18,00 – 18,45

11,25 – 12,10

2.a Mirela Brkić

1. UTORAK

2. UTORAK

10,35 – 11,20

17,45 – 18,30

2.b Gabriela Kukanja

1. PONEDJELJAK

2. UTORAK

18,00 – 18,45

9,45 – 10,30
3.a Dubravka Rušnov

1. SRIJEDA

2. PONEDJELJAK

8,50 – 9,35

16,35 – 17,20
3.b Nikolina Jakobenov

1. SRIJEDA

2. PONEDJELJAK

9,45 – 10,30

16,35 – 17,20
4.a Maja H. Božiković 2. (A) UTORAK 17,30 – 19,00
4.b Marija Marceković

1. UTORAK

2. PONEDJELJAK

9,45 – 10,30

16,35 – 17,20

5.a Darja Odorčić Matijević

Likovna kultura 5. - 8. r

1. UTORAK

2. PETAK

12,15 – 13,00

19,00 – 20,00

5.b  Želimir Hudolin

Glazbena kultura 4. - 8. r

1. ČETVRTAK

2. UTORAK

11,25 – 12,10

17,25 – 18,10

6.a Ivana Jurić

Engleski jezik 2., 4., 6. i 8. r

1. SRIJEDA

2. SRIJEDA

9,45 – 10,30

18,15 – 19,00

6.b Ivan Kardum

Hrvatski jezik 6. i 8. r

1. UTORAK

2. UTORAK

10,35 – 11,20

16,35 - 17,20

7. a Linda Š. Nakić

Hrvatski jezik 5. i 7. r

1. ČETVRTAK

2. ČETVRTAK

15,45 – 16,30

9,45 – 10,30

7.b Jasna Miković

Vjeronauk 1., 3.,4., 5., 7. r

1. UTORAK

2. UTORAK

8,50 – 9,15

16,35 – 17,20

8. a Zrinka Zekić

Matematika 6. i 8. r

1. SRIJEDA

2. PONEDJELJAK

10,35 – 11,20

15,45 – 16,30

8.b Ivana Jurković

Tjelesna i zdravstvena kultura 5. - 8.

1. PONEDJELJAK

2. UTORAK

16,35 – 17,20

9,45 – 10,30

Rasporedi učitelja koji nemaju razredništvo. Klik na link u nastavku.

RASPORED INFORMACIJA SVIH UČITELJA

preskoči na navigaciju