Ovaj mjesec: 2025
ZGOMBAONICA
Autor: Darija Odorčić Matijević, 30. 11. 2023.

Draga djeco i roditelji,

Školski sportski savez Grada Zagreba provodi poludnevni program sportskih aktivnosti pod nazivom ZGOMBAONICA  u sklopu ODMORKO ZIMA 2024.

Program će se provoditi radnim danima od 27.12. – 5.1. na 4 lokacije u Gradu Zagrebu: OŠ Jelkovec, OŠ Iver, OŠ Gustava Krkleca i OŠ kralja Tomislava.

Za sudjelovanje u programu  je potrebna iskaznica Hrvatskog školskog sportskog saveza ili Zahtjev za izradu iskaznice, a više o iskaznicama možete pronaći na:

Također za sudjelovanje je potrebna prijava koju možete pronaći na sljedećoj poveznici:

Osnovne informacije za sudionike:

- sudionici programa Zgombaonice obavezno moraju biti plivači

- ponijeti čistu sportsku obuću i odjeću za sportske aktivnosti ( poželjno ponijeti i rezervnu odjeću)

- ponijeti kupaći (kratke hlače nisu dozvoljene), papuče, ručnik i kape za bazen, naočale za plivanje (po želji)

- ponijeti sa sobom užinu ( sendvič, voće, čokoladicu, vodu)

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr i facebook stranici Odmorko ili na tel: 4816 430 ili na info@odmorko.hr .