Vijesti s raznih strana
Info@Edu-Informatika u obrazovanju
Autor: Suzana Delić, 1. 12. 2011.

Agencija za odgoj i obrazovanje prvi put organizira stručni skup na državnoj razini pod nazivom Info@Edu – informatika u obrazovanju za sve učitelje i nastavnike informatike i računalstva osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji će se održati od 9.–11. siječnja 2012. u Hotelu Olympia u Vodicama.
Stručni skup je planiran s početkom 9. siječnja 2012. u 16 sati i završetkom 11. siječnja 2012. u 14 sati. Skup će započeti pozvanim predavanjem te plenarnom raspravom s temom „Tehnološki trendovi u novom svijetu učenja“, na kojem će sudjelovati pozvani uzvanici iz raznih IT ustanova koje usko surađuju s cijelom odgojno-obrazovnom zajednicom. Drugi dan stručnog skupa odvijat će se u tri paralelna tematska područja pod nazivima: IKT kao alat u nastavi; Nove paradigme u IKT-u i podučavanju informatike i računalstva; IKT u EU- projektima. Treći dan rezerviran je za razne teme iz područja IKT-a zanimljive i primjenjive u osnovnim i srednjim školama.

Za sudjelovanje na stručnom skupu Info@Edu potrebno je prijaviti se na stranicama www.ettaedu.eu najkasnije do 15. prosinca 2011.
Rezervaciju smještaja u hotelu Olympia obavlja se putem obrasca Za sva dodatna pitanja obratite se višim savjetnicima za informatiku u Agenciji za odgoj i obrazovanje.