Vijesti s raznih strana
CARNet omogućuje Internet prijenos opere Carmen
Autor: Suzana Delić, 26. 11. 2011.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža CARNet, u suradnji s Akademijom dramskih umjetnosti u Zagrebu, u nedjelju 27. studenog 2011. godine prenosit će iz Dvorane Lisinski putem Internet prijenosa izvedbu opere Carmen, Georgesa Bizeta.

Riječ je o vjerojatno najpopularnijoj operi na svijetu, a u ovoj će izvedbi sudjelovati Solisti, Zbor i Simfonijski orkestar Muzičke akademije u Zagrebu, studenti Akademije likovnih i dramskih umjetnosti te studenti Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilista u Zagrebu, uz nadzor svojih mentora.

Internet prijenos bit će dostupan u nedelju od 19:30 na linku: http://mod.carnet.hr/index.php?q=watch&id=1639.