Ovaj mjesec: 1917
SPORTAŠ GODINE ZKS-a 2016
Autor: Zrinka Zekić, 23. 1. 2017.

26. GRAND PRIX CROATIA održan u Samoboru jedan je od najkvalitetnijih karate natjecanja u ovom dijelu Europe, a na kojemu je nastupilo oko 2000 natjecatelja iz 27 zemalja. Grand Prix je jedan od turnira koji se uvrštavaju u turnire zlatne lige te su kategorizirani od Hrvatskog Olimpijskog Odbora.

Učenica sedmog razreda oš Horvati EMA ŠTIVIĆ (mlađa kadetkinja -45) pobjedama protiv natjecateljica iz Italije, BIH, Malte, Poljske te finalnu protiv aktualne prvakinje Italije, osvojila je ZLATO!!! Više pročitajte pod OPŠIRNIJE.

EMA ŠTIVIĆ drugu godinu za redom proglašena za najuspješnijeg sportaša Zagrebačkog Karate Saveza, ovaj puta u kategoriji mlađe kadetkinje.

Čestititke Emi i njezinim trenerima!