23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

Škola danas

Osnovni podaci o Osnovnoj školi Horvati

OSNOVNA ŠKOLA:  HORVATI

ADRESA:  ZAGREB, HORVAĆANSKA 6

BROJ I NAZIV POŠTE: 01 ZAGREB

BROJ TELEFONA:  01/3835102    FAX:. 01/ 3838870

E-MAIL: ured(at)os-horvati-zg.skole.hr

ŽUPANIJA:  GRAD ZAGREB.

Broj djelatnika

a) učitelja razredne nastave: 12
                b) učitelja predmetne nastave: 18
                c) stručnih suradnika: 3
                d) ostalih djelatnika: 12
                e) ravnateljica: mr.sc. Biserka Matić-Roško

Prizemlje zgrade izgrađeno je 1897. godine, a 1. kat 1927. godine kada škola poprima današnji izgled. U prizemnom dijelu zgrade smješteno je i područno odjeljenje Dječjeg vrtića Matije Gupca.

Škola raspolaže s ukupno 11 učionica, malom dvoranom za TZK i informatičkom učionicom s 15 računala. Kako u školi postoje tri skupine produženog boravka, 3 učionice su predviđene za produženi boravak, a ostale se koriste za razredne odjele od 1. – 4. razreda.

U istim se prostorima koji su djelomično specijalizirani  (priroda-kemija-biologija, glazbena kultura-likovna kultura, povijest-zemljopis, matematika-fizika, engleski jezik) odvija se i nastava od V. - VIII. razreda.

Raspored razrednih odjela po učionicama maksimalno je prilagađen učenicima s motoričkim teškoćama, a u prizemlju zgrade su i dvije prostorije namijenjene za produženi stručni postupak.

Osnovna škola Horvati uključena je u čitav niz aktivnosti i projekata u cilju unapređivanja odgojno-obrazovnog rada. Učitelji i stručni suradnici kroz stručna usavršavanja i provođenje projekata unapređuju unutarnje kapacitete škole.

ZA 115 GODINA ŠKOLE: