« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Škola danas

Osnovni podaci o Osnovnoj školi Horvati

OSNOVNA ŠKOLA:  HORVATI

ADRESA:  ZAGREB, HORVAĆANSKA 6

BROJ I NAZIV POŠTE: 01 ZAGREB

BROJ TELEFONA:  01/3835102    FAX:. 01/ 3838870

E-MAIL: ured(at)os-horvati-zg.skole.hr

ŽUPANIJA:  GRAD ZAGREB.

Broj djelatnika

a) učitelja razredne nastave: 12
                b) učitelja predmetne nastave: 18
                c) stručnih suradnika: 3
                d) ostalih djelatnika: 12
                e) ravnateljica: mr.sc. Biserka Matić-Roško

Prizemlje zgrade izgrađeno je 1897. godine, a 1. kat 1927. godine kada škola poprima današnji izgled. U prizemnom dijelu zgrade smješteno je i područno odjeljenje Dječjeg vrtića Matije Gupca.

Škola raspolaže s ukupno 11 učionica, malom dvoranom za TZK i informatičkom učionicom s 15 računala. Kako u školi postoje tri skupine produženog boravka, 3 učionice su predviđene za produženi boravak, a ostale se koriste za razredne odjele od 1. – 4. razreda.

U istim se prostorima koji su djelomično specijalizirani  (priroda-kemija-biologija, glazbena kultura-likovna kultura, povijest-zemljopis, matematika-fizika, engleski jezik) odvija se i nastava od V. - VIII. razreda.

Raspored razrednih odjela po učionicama maksimalno je prilagađen učenicima s motoričkim teškoćama, a u prizemlju zgrade su i dvije prostorije namijenjene za produženi stručni postupak.

Osnovna škola Horvati uključena je u čitav niz aktivnosti i projekata u cilju unapređivanja odgojno-obrazovnog rada. Učitelji i stručni suradnici kroz stručna usavršavanja i provođenje projekata unapređuju unutarnje kapacitete škole.

ZA 115 GODINA ŠKOLE: