preskoči na sadržaj

Osnovna škola Horvati Zagreb

Login
UČIONICA BUDUĆNOSTI

MICROSOFT SCHOOL

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

KORISNI LINKOVI
Lista linkova je prazna
CARNET VIJESTI
20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Portal za škole
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

ERASMUS + K1 JOB SHADOWING

ERASMUS+ K1

AMORES PROJEKT

ISE PROJEKT

ODS PROJEKT

SNAIL IN SCHOOL

GLOBE PROGRAM

Anketa (mala)
Za koje dodatne sadržaje u školi biste bili posebno motivirani?







Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 7. 2011.

Ukupno: 528584
Ovaj mjesec: 789
Ovaj tjedan: 202
Danas: 5
Tražilica
Izvannastavne aktivnosti

                                                         

                       

RASPORED ODRŽAVANJA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI

U ŠK.GOD.2014./2015.

 

 

1. SMJENA   4.a, 5. i 7. ujutro   4.b, 6. i 8. popodne

2. SMJENA   4.b, 6. i 8. ujutro   4.a, 5. i 7. popodne

 

                                         

GRUPA:

VODITELJ:

VRIJEME ODRŽAVANJA:

1. – 4.

1. Plesna grupa

Elizabeta Hudolin

Utorak  11, 25 – 12, 10

2. Sportska igraonica

Maja H. Božiković

Utorak  11, 25 – 12, 10

3. Radno-tehnička grupa

Renata Bojić

Srijeda 11, 25 – 12, 10

4. Likovna grupa

Đurđa Grubišić

Ponedjeljak 11,30-12,15

(1. S)

Utorak 11,30-12,15 (2. S)

5. Eko radionica

Mirela Brkić

Srijeda 11, 25 – 13, 00  (1. S)

6. Dramska grupa 1.-4. raz

Gabriela Kukanja

Utorak 12, 15 – 13, 00

7. Globe grupa

Dubravka Rušnov

Srijeda 11, 25 – 12, 15

5. – 8.

1. Povjesničari

Đurđa Tomičić

Četvrtak 18, 05 – 19, 50

2. Pjevački zbor

Želimir Hudolin

Utorak 12, 15 – 13, 50

3. Orkestar

Želimir Hudolin

Četvrtak 12, 15 – 13, 50

4. Dramska grupa 5.-8. raz

Linda Šimunović Nakić

Utorak i Petak 13,00-14,00

5. Novinarska grupa

Ivan Kardum

Ponedjeljak 12, 15 – 13, 00

6. Likovna grupa 5.–8. raz

Darija Odorčić Matijević

Utorak 19, 00 – 20, 00

  Četvrtak 19, 00 – 20, 00

7.Vjeronaučna grupa

Jasna Miković

Četvrtak 19, 00 – 20, 00

Četvrtak 12, 20 – 13, 15

8. Foto grupa

Jasna Miković

Ponedjeljak 14, 00 – 15, 00

9. Matematičari

Zrinka Božić

Četvrtak  19, 00 – 20, 30

10. Odbojka Ž ( 5. – 8. )

Ivica Blažinović

Ponedjeljak 13, 05 – 13, 55

Petak 13, 05 – 13, 55

11. Nogomet M ( 5. – 8. R )

Ivica Blažinović

Četvrtak 13, 05 – 13, 55

12. Crveni križ

Ivica Blažinović

Četvrtak 12, 15 – 13, 00

Srijeda 18, 15 – 19, 00

13. Prva pomoć

Ivica Blažinović

Utorak 13, 05 – 13, 55

Ravnateljica mr.sc. Biserka Matić- Roško




preskoči na navigaciju