ADVENTSKI KALENDAR SOLIDARNOSTI
Autor: Darija Odorčić Matijević, 14. 11. 2022.

Osnovna škola Horvati u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem provodit će humanitarnu akciju „Adventski kalendar solidarnosti“ od 28. studenoga do 23. prosinca 2022. godine. Prikupljat će se prehrambene i higijenske potrepštine koje će biti namijenjene za korisnike socijalnog dućana. U evidenciji je oko 2500 korisnika koji su socijalno isključene osobe (umirovljenici, samci, beskućnici, nezaposleni, invalidi te pripadnici romske nacionalne manjine). U kalendaru su jasno naznačene potrepštine prema kojima učenici mogu darivati. Ovim putem pozivamo učenike naše škole na humanost, solidarnost te na sudjelovanje u humanitarnoj akciji „Adventski kalendar solidarnosti 2022“.

Hvala vam na humanosti!