ŠSD HORVATI
ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE - SLOBODNO KLIZANJE
Autor: Ivana Jurković, 15. 11. 2022.

Dragi učenici, u ponedjeljak, 21.11.2022. godine započeti će se nova sezona slobodnog klizanja na ŠRC Šalata u sklopu programa Odmorko tijekom školske godine.

Termini slobodnog klizanja su:

PONEDJELJAK i SRIJEDA : od 13:30 do 15:45 sati

PETAK: od 13:30 do 15:45 sati

Ulaz je slobodan uz predočenje važeće iskaznice ili eIskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb ili orginalno ovjerenog "Zahtjeva za izradu eIskaznice HŠSS-a" u trajanju od 30 dana od datuma izdavanja Zahtjeva.

Učenici nose svoje klizaljke ili ih uz naknadu (22,60kn/3€), mogu unajmiti na prostoru klizališta. Također najam klizaljki moguć je uz predočenje dokumenta sa slikom.

Više o programu možete pogledati: https://skolski-sport-zg.hr/index.php?rubrika=odmorko

Veselimo se novoj zimskoj sezoni!

odmorko_klizanje1.jpg (134.51 KB)