ERASMUS+ PROJEKTI

eTwinning School

ERASMUS+ K2 2020.

Ovaj mjesec: 2070
NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa za radna mjesta - učitelji informatike, kemije, hrvatskog jezika i razredne nastave- vrednovanje kandidata
Autor: Zrinka Zekić, 6. 10. 2020.

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_imenovanju_Povjerenstva_za_procjenu_i_vrednovanje_kandidata_za_radno_mjesto_-_učitelj-ica_hrvatskog_jezika.pdf (549.96 KB)
Odluka_o_sadržaju_i_načinu_provjere_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_-_učitelj-ica_hrvatskog_jezika.pdf (706.92 KB)
Odluka_o_terminu_i_mjestu_održavanja_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_-_učitelj-ica_hrvatskog_jezika.pdf (1.33 MB)
Odluka_o_imenovanju_Povjerenstva_za_procjenu_i_vrednovanje_kandidata_-_učitelj-ica_informatike.pdf (538.38 KB)
Odluka_o_terminu_i_mjestu_održavanja_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_učitelj-ica_informatike.pdf (718.51 KB)
Odluka_o_imenovanju_Povjerenstva_za_procjenu_i_vrednovanje_kandidata_-_učitelj-ica_razredne_nastave.pdf (539.82 KB)
Odluka_o_terminu_i_mjestu_održavanja_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_učitelj-ica_razredne_nastave.pdf (731.53 KB)
Odluka_o_imenovanju_Povjerenstva_za_procjenu_i_vrednovanje_kandidata_-_učitelj-ica_kemije.pdf (543.87 KB)
Odluka_o_terminu_i_mjestu_održavanja_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_učitelj-ica_kemije.pdf (735.32 KB)
Odluka_o_terminu_i_mjestu_održavanja_vrednovanja_kandidata_za_radno_mjesto_učitelj-ica_informatike_-_grupa_B.pdf (701.45 KB)
Poziv_na_razgovor_za_radno_mjesto_ucitelj-ica_hrvatskog_jezika.pdf (472.81 KB)