Knežija-Cup 2012!
Autor: Suzana Delić, 6. 6. 2012.

Od 8. do 10. lipnja i ove godine na igralištu naše škole održava se KNEŽIJA-CUP!!  .

Vidimo se na igralištu!!! Dođite! I ove godine uz malonogometni  turnir je i humanitarna akcija!

Ovogodišnji logo izradio je učenik naše škole Karlo Cahun!

Prenesno sa stranica DŠR Knežija:

Vrijeme trajanja turnira je od 8. do 10. lipnja ove godine na igralištu OŠ Horvati.

Humanitarna akcija ovogodišnjeg Knežija Cup-a ponovo je namijenjena učenicima osnovne škole Horvati na čijem se igralištu turnir i održava.

Naime, na proslavu 115. godina škole, koja već desetljeće provodi školski program integracije djece sa cerebralnom paralizom sa ostalim učenicima, Društvo športske rekreacije Knežija odlučilo je urediti im njihovu sobu za rekreaciju u sklopu škole. Dosadašnja prostorija gdje su djeca sa tjelesnim poteškoćama obavljala svoju fizikalnu terapiju sastojala se samo od par strunjača, švedskih ljestvi i par lopti, pa je naš cilj da im ove godine potpuno opremimo tu prostoriju kako bi i oni imali prikladno mjesto za rekreaciju.

Kako bi smo taj cilj i ostvarili, na ovogodišnjem turniru organizirano je prikupljanje sredstava za nabavku bobath kreveta na kojem djeca obavljaju svoju terapiju te ortopedske stolice na kojoj bi mogli udobnije sjediti dok su u školi. U sklopu humanitarne akcije, ponovo će se organizirati i prodaja prigodnih majica sa logom turnira koji će izraditi učenici OŠ Horvati te velika humanitarna tombola sa našim partnerima Jolie Petite i Klubom navijača Uvijek vjerni uz razna druga humanitarna iznenađenja. DŠR Knežija također će i prije početka turnira okrečiti, počistiti i pripremiti prostoriju kako bi bila potpuno spremna za novu aparaturu.

Kako je prošlogodišnja humanitarna akcija imali jako veliki uspjeh, vjerujemo da ćemo uz pomoć publike, partnera, navijača, medija i svih ostalih sudionika i ove godine uspjeti ostvariti naš cilj.

Završni after party uz tamburaše nakon ceremonije proglašenja pobjednika ove godine u nedjelju zamijeniti će organizirano gledanje utakmice Hrvatska Irska i navijanje za naše nogometaše.

Iako će jedna tradicija tako biti nakratko prekinuta, prva utakmica naših nogometaša na Europskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini ipak je opravdani razlog da se svi nakon završetka turnira preselimo na košarkaško igralište gdje će biti postavljen veliki video zid.

Naš partner turnira i udruge - Klub navijača hrvatske nogometne reprezentacije Uvijek vjerni, koji će nam pomoći oko ovogodišnje humanitarne akcije sa vrijednim donacijama za nagrade za tombolu za muškarce,
pomoći će nam i u postavljanju video zida te uređenja ambijenta svojim promotivnim materijalima.

Što se tiče naših nezaboravnih partya uz živu glazbu oni će biti pomaknuti na petak i subotu, a sve one koje dodatno zanimaju organizirani projekti Kluba navijača Uvijek vjerni i njihove fan zone za ostale utakmice možete posjetiti njihovu web stranicu http://www.uvijekvjerni.hr/

Više pročitajte ovdje http://www.dsrknezija.hr/