Zondle radionice za učitelje
Autor: Suzana Delić, 14. 3. 2012.

Wayne Holmes i Ben Barton, autori programa Zondle (www.zondle.com), za učenje kr...oz računalne igre, dolaze iz Velike Britanije u posjet OŠ Veliki Bukovec i OŠ Horvati u kojima gdje će održati niz radionica i predavanja za učenike i učitelje

- 20. ožujka u 17 sati je predavanje za učitelje u OŠ Horvati (Horvaćanska 6, Zagreb)
- 21. ožujka u 16 sati je predavanje za učitelje u OŠ Veliki Bukovec (Veliki Bukovec) to predavanje ćemo prenositi pomoću Live Meetinga.
Više pročitajte na portalu http://ucitelji.hr/