POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.
Autor: Suzana Delić, 31. 8. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Nastava u školskoj godini 2021./2022.  počinje  u ponedjeljak 6. rujna 2021. prema rasporedu:

5. i 7. i  4.a razred jutarnji turnus

6. i 8. i  4.b razred popodnevni turnus

2. i 3.  razredi jutarnji turnus

Učenici prvih razreda dolaze u pratnji roditelja u 11,00 sati.

Molimo da u pratnji učenika bude jedan roditelj.

Učenike prvog razreda  dočekat će  učiteljice na ulazu u školu (južna ulaz – Horvaćanska ulica) te će nakon kratke priredbe povesti učenike u njihove učionice.

Roditelji će ući u školu u 11,30 (južni ulaz - Horvaćanska ulica).Na kratkom sastanku sa stručnom službom koji će se održati u skladu s epidemiološkim mjerama, roditelji će dobiti osnovne informacije vezane za početak nastavne godine.

Prvoga dana nastave bit će podijeljeni udžbenici za sve razredne odjele.

Prehrana je u prvom tjednu nastave organizirana samo za učenike produženog boravka (mliječni obrok, ručak i užina), počevši od utorka, 07.09.2021.

Za sve ostale učenike prehrana će biti organizirana od 13.09.2021., nakon što se  prijave svojim razrednicima.

Usluga produženog boravka i prehrane u školi može se koristiti samo ako su podmirene sve obaveze iz prethodne školske godine.

Organizacija rada u šk. god. 2021. /2022odvijat će se sukladno  Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021. /2022. (Ministarstvo znanosti i obrazovanja,  Hrvatski zavod za javno zdravstvo) s kojima se možete upoznati na našoj stranici. Sa svim detaljima vezanim za navedene upute razrednici će  upoznati učenike na satu razrednika, a roditelje na roditeljskim sastancima.

Učenici od 5.-8. razreda će na nastavi nositi maske. Prvi roditeljski sastanci u rujnu bit će održani uživo uz poštivanje epidemioloških mjera.

Informacije za roditelje održavat će se u školi dok god to epidemiološke prilike budu dozoljavale. Molimo sve roditelje da svoj dolazak na informacije najave razrednicima.

Pod opširnije možete pronaći Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022. (HZJZ I MZO), Smjernice za početak nastavne godine _2021-22 (AZOO) te Protokol – vrijeme ulaska u školu.

Veselimo se novom početku.

Svima želimo puno zdravlja i uspjeha u novoj školskoj godini.

Vaši učitelji, stručni suradnici i ravnateljica