OBAVIJEST_POČETAK NASTAVE
Autor: Suzana Delić, 9. 4. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na područji Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021., nastava će biti organizirana prema sljedećim modelima:

– za učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola te za učenike završnih razreda srednjih škola prema modelu A,

– za učenike od 5. do 8. razreda osnovnih škola te za učenike ostalih razreda srednjih škola prema modelu C, odnosno na daljinu.

Svi razredni odjeli od 1.-4. razreda imaju nastavu ujutro. Produženi boravak radi do 17,00 sati.

Učenici od 5.-8. razreda prate nastavu na daljinu prema redovnom rasporedu. Molimo sve učenike da prate objave na Teamsima te da u zakazano vrijeme budu na nastavi.

Ukoliko se pojave problemi s pristupom Teamsima ili informatičkom opremom, molimo  o tome obavijestite razrednike.

Sve nove informacije vezane za rad škole biti će pravovremeno objavljene.

Pod opširnije možete pronaći raspored ulazaka u školu i obavijest Gradskog ureda za obrazovanje.

Biserka Matić-Roško,

Obavijest-GUO.pdf (141.91 KB)