ERASMUS+ PROJEKTI

eTwinning School

ERASMUS+ K2 2020.

ODMORKO
Autor: Suzana Delić, 30. 3. 2021.

Učenici će u okviru programa ODMORKO moći slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice i Jelkovec na kojem će se uz slobodno plivanje provoditi i usavršavanje plivačkih tehnika.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: atletika, sportove s frizbijem, boćanje te škola preživljavanja u prirodi. Za aktivnost škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice. Napominjemo da je sudjelovanje u aktivnostima besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.