Dokumenti za prikaz
eTwinning School

Dan sigurnijeg interneta
Autor: Zrinka Zekić, 9. 2. 2021.

Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta sudjeluju u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.
Tako su i učenici naše škole obilježili ovaj dan u prigodnim aktivnostima; izrada prezentacija i plakata, edukativne radionice, debate, istraživanja (web, brošure, statistika...).
Tema ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta je „Zajedno za bolji Internet.“
Ova neiscrpna tema zahtijeva veliku pozornost, stoga će se aktivnosti vezane uz nju nastaviti kao neizostavni dio odgojno-obrazovnog procesa.

učiteljica informatike Matea Đurinović