Dokumenti za prikaz
eTwinning School

OBAVIJEST - PROTOKOL POSTUPANJA U SLUČAJU POTRESA
Autor: Administrator , 15. 1. 2021.

Draga djeco, poštovani roditelji,

U nastavku obavijesti možete pogledati  i preuzeti protokol postupanja za učenike u slučaju potresa.

O ovim postupcima će biti obaviješteni svi učenici, zaposlenici škole, Vijeće roditelja i Školski odbor.

Molimo vas da se i vi prilagodite ovim postupcima, jer će nam na taj način svima biti lakše i sigurnije provesti potrebne  aktivnosti u slučaju potresa.

Mi ćemo voditi brigu o sigurnosti svih učenika do trenutka kada ćete ih vi preuzeti. Vaša će djeca biti zbrinuta u svakom mogućem pogledu.

Molimo vas da i vi s njima porazgovarate o ovakvim situacijama.

Učenici razredne nastave će provesti vježbu evakuacije prvi nastavni dan u drugom polugodištu.

Učenici predmetne nastave će na prvom satu razrednika biti upoznati s ovim postupcima, a vježbu će provesti odmah po povratku na nastavu u školu.

Važno je da svi postupamo mirno i staloženo, jer svojim mirnim i staloženim postupcima olakšavamo proživljavanje stresnih događaja našoj djeci.

Želimo svima nama što više vježbi, a što manje potrebe stvarnog provođenja ovih postupaka.

Školska zgrada je pregledana od strane statičara 13.01.2021. i dobila je zelenu naljepnicu s napomenom  - ograditi i ograničiti pristup jugoistočnom prolazu i oko kotlovnice do sanacije vijenca na vanjskom dijelu zgrade. Radovi će se dovršiti čim to vremenske prilike dopuste, a do tada će taj vanjski dio zgrade će biti ograđen.

Ostali dijelovi zgrade - učionice i svi ostali prostori (uključujući i dječji vrtić)  mogu se normalno koristiti.

Protokol možete preuzeti OVDJE.

Dopis GU