Dokumenti za prikaz
eTwinning School

OBAVIJEST - PREHRANA
Autor: Zrinka Zekić, 11. 11. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Od sutra 12.11.2020. do ponedjeljka 16.11.2020. prehrana učenika će biti organizirana na drugačiji način. To je neophodno zbog bolesti jedne i samoizolacije druge kuharice.

Budući da kuhinja u tom periodu neće raditi, molimo da djeci spremite hranu za doručak i užinu (sendvič, voće i sl.), a ručak za učenike u produženom boravku ćemo osigurati u školi (hot dog, pizza i sl.)

Molimo za razumijevanje i podršku. Ako sve bude u redu, od 17.11.2020. kuhinja bi trebala normalno raditi.

S poštovanjem,

Biserka Matić-Roško,