eTwinning School

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE
Autor: Administrator , 3. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Ponedjeljak 7. rujna 2020. prvi je nastavni dan u školskoj godini 2020./2021. Svi smo svjesni da je pred nama iznimno zahtjevna i kompleksna školska godina. Organizacija odgojno-obrazovnog rada od svih nas traži maksimalnu odgovornost, strpljenje, razumijevanje i provođenje epidemioloških mjera u skladu s uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

U našoj školi provodit će se odgojno-obrazovni rad prema Modelu A, što podrazumijeva da se svi učenici obrazuju u školi uz pridržavanje epidemioloških mjera.

Dragi roditelji, suradnja s vama nam je iznimno važna te vas posebno molimo da svojoj djeci ističete važnost pridržavanja propisanih epidemioloških mjera, u Školi i izvan nje. I mi ćemo to svakodnevno isticati u našem odgojno-obrazovnom radu.

Vjerujemo da ćemo zajedničkim poštivanjem svih preporuka osigurati normalan odgojno-obrazovni rad i zdravlje naših učenika, njihovih obitelji i zaposlenika škole.

Želimo svima puno, puno zdravlja i uspjeha u novoj školskoj godini.

Vaši učitelji, stručni suradnici i ravnateljica

mr.sc. Biserka Matić-Roško

Raspored smjena od 7. rujna 2020.:

1.    4.b , 6. i 8. razredi ujutro

2.    4.a,  5. i 7. razredi popodne

U nastavku se nalaze sve važne obavijesti vezane uz početku nastave. Svi protokoli i rasporedi rada usklađeni su s preporukama HZJZ.