eTwinning School

Autor: Suzana Delić, 23. 6. 2020.

Dragi naši učenici, poštovani roditelji,

Na kraju ove, po svemu neuobičajene školske godine, prvo zahvaljujem vama dragi učenici, na uloženom trudu, radu i zalaganju.

Iako nije bilo ni jednostavno, a ni lako prilagoditi se novim načinima rada u nastavi na daljinu i savladati nove digitalne alate i načine komunikacije, vi ste to uspjeli.

Posebno zahvaljujem i vama dragi roditelji na strpljenju, razumijevanju, suradnji aIi i podršci koju ste pružali svojoj djeci u savladavanju obrazovnih sadržaja.

Zahvaljujem i svima vama dragi učitelji i stručni suradnici na cjelokupnom radu. zalaganju i snalaženju u novim okolnostima. Ova nastavna godina stavila je pred sve nas mnoge izazove na koje smo uspješno odgovorili.

Bila je ovo godina u kojoj su se učenici učili samostalnosti, a naše granice testirale.

Svemu usprkos, naši učenici su savladali sve predviđene ishode, stekavši pri tom i nova iskustva i vještine digitalnog svijeta.

Čestitam svima na postignutom uspjehu i želim mirne i sigurne ljetne praznike.

S poštovanjem,

Biserka Matić-Roško,