Oznaka kvalitete za eTwinning projekt Osnovnoj školi Horvati
Autor: Administrator , 20. 9. 2019.

Osnovna škola Horvati dobila je nacionalnu oznaku kvalitete za eTwinning projekt pod nazivom Kroz videokonferencije: "Računamo, čitamo, istražujemo". Učenici drugih razreda naše škole videokonferencijama se online druže i zajedno uče na svim nastavnim predmetima s učenicima Osnovne škole Prečko. Projekt je potpuno integriran u nastavni proces, a videokonferencije se održavaju uporabom Adobe Connecta. Čestitamo! Autorice projekta su učiteljica naše škole Suzana Delić i učiteljica OŠ Prečko, Nina Knežević.