ERASMUS+ projekti u Osnovnoj školi Horvati
Autor: Administrator , 5. 9. 2019.

U novu školsku godinu ulazimo s tri Erasmus + projekta.

Kroz projekt SCALES-Stop Canned food And Learn Eating Smart na projektnima aktivnostima zajedno će raditi učenici i učitelji Hrvatske, Španjolske, Portugala i Turske. Veselimo se prvom susretu!

Kroz projekt Evaluation of competencies in Robotics Learning Scenarios surađivat ćemo s dvije škole iz Portugala te učenicima i učiteljima iz Poljske i Grčke.

ProjektVirtuality is our reality so if you want to be cool catch a tool in our virtual school trajat će 18 mjeseci i tijekom njegovog trajanja djelatnici naše škole stručno će se usavršavati na strukturiranim tečajevima u Europi.

Bit će ovo zanimljiva školska godina za nas!