23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

ERASMUS+ K1 projekti u Osnovnoj školi Horvati:Assessment for learning; Creative and diverse assessment methods for education for the 21st
Autor: Administrator , 13. 3. 2019.

Ravnateljica škole, mr. sc. Biserka Matić-Roško i učiteljica savjetnica Suzana Delić sudjelovale su na strukturiranom tečaju pos nazivom Assessment for learning; Creative and diverse assessment methods for education for the 21st.

Trening je bio organiziran kao vrlo aktivan, a polaznici su isprobali različite metode zajedničkog učenja te razgovarali o najprikladnijim metodama ocjenjivanja koje su primjenjive pri raznolikoj grupi učenika.

Društveni mediji nakon tečaja koristili su se za podršku stalnom razvoju ideja

i povratne informacije.

Ostvareni ciljevi:

Sudionici su stekli vještine kako stvoriti inkluzivno i kreativno okruženje za učenje  Sudionici su dobili uvid u kreativne strategije zajedničkog učenja.

Polaznici su razvili vještinu kako dati smislenu i stvarnu procjenu u svijetu

mogućnosti

Polaznici su stekli vještonu kako stvoriti takve mogućnosti procjene u svojim vlastitim predmetima

Sudionici su naučili nove i raznolike metode i kriterije vrednovanja uzimajući u obzir kreativnije I smislenije metode povratmih infomacija.

Ishodi: Sudionici su razvili  potrebnu svijest i vještine za kreativno provođenje

metoda vrednovanja te praksa pružanja povratnih informacija. Razvili su pouzdanje

u pripremi procjena za učenje uz veliku primjenu kreativnosti.