Erasmus+ K1 projekt Educational leadership and administration is your obligation to participate in transformation of interpersonal communication and education for new generations.
Autor: Suzana Delić, 9. 10. 2018.

Ljiljana Vukšić, pedagoginja škole sudjelovala je na strukturiranom tečaju u Rimu pod nazivom Coaching, leadership and motivation. Tečaj se održao od 1. do 5. listopada 2018. godine.

Tema tečaja je bila treniranje, vođenje te motivacija što nam je upravo trebalo kako bismo osnažili stručnu službu škole.

Fokus tečaja je bio na osnaživanju kompetencija učinkovitog vodstva škole, u našem slučaju to je bila pedagoginja. Moduli tečaja su dizajnirani kao podrška razvoju prakse vođenja i upravljanja pojedincima kako bi doprinijeli profesionalnom učenju.