23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

A Project management System for a Better Quality of Teaching
Autor: Suzana Delić, 1. 12. 2018.

Ravnateljica škole mr. sc. Biserka Matić-Roško i učiteljica Suzana Delić pohađale su strukturirani tečaj u sklopu Erasmus+ projekta A Project management System for a Better Quality of Teaching

19.11.2018.-25.11.2018.

Barcelona, Španjolska

Tečaj je bio organiziran za učitelje i ravnatelje koji žele zajedničkim naporima i radom unaprijediti kvalitetu obrazovanja i učiniti ga interaktivnijim i uživajućim. Sudionici su naučili kako još uspješnije komunicirati i surađivati s drugim učiteljima kako bi se poboljšao standard poučavanja. Također, razgovarali su o projektiranju te financijskom , ekonomskom i socijalnom status obrazovnih djelatnika u društvu.

Planirane su i stvarene aktivnosti iz ovih područja: pripremanje i planiranje projekata, vođenje projektnog tima, finacije u projekt managementu, komunikacijski alati, partnerstva, upravljanje aktivnostima, suradnja, projekt management alati, rukovođenje i soft vještine, praćenje napredovanja projekata, diskusije i individualne i grupne te praktične aktivnosti.Rezultati ovog strukturiranog tečaja unaprijedit će  kompetencije polaznika vezane za projekt, management i primjenu komunikacijskih alata.