ClassroomApps for Education u sklopu Erasmus+ projekta
Autor: Suzana Delić, 24. 8. 2018.

Učiteljica razredne nastave Nikolina Jakobenov, u sklopu Erasmus+ projekta STEAM is IN, then without rest, take A CHANCE and be THE BEST! pohađala je tečaj  Classroom: Apps for Education

Datum održavanja: 29.07.-03.08.2018.  Porto, Portugal

Završenim tečajem ostvareni su ovi ciljevi: unaprijeđeno je učenje i  poučavanje za osnaživanje učeničke motivacije za pojedini nastavni predmet; razvijena uporaba mobilnih telefona ili drugih digitalnih uređaja kao važnog alata za učenje i poučavanje. Učitelji su istraživali najbolje obrazovne aplikacije uporabljive ne samo u obrazovnom okruženju u učionici već pri svakoj školskoj aktivnosti te su istraživali aktivne metode u razrednim odjelima. Učitelji su u radionicama primjenjivali aplikacije za potporu inovativnog učenja i poučavanja.