Lidrano
Autor: Administrator , 29. 5. 2019.

Na Državnu smotru Lidrano koja se ove godine održavala u Šibeniku od 25. do 29. ožujka ( od 25. do 27. ožujka za učenike i mentore osnovnih škola) bili su  pozvani učenica Eva Amelie Craig i njezin mentor, profesor Ivan Kardum.

Evina pjesma, u kategoriji samostalnih literarnih radova, oduševila je članove prosudbenih povjerenstava. Tom prilikom profesoru Ivanu Kardumu dodijeljena je zahvalnica za izuzetan trud u pružanju potpore i prepoznavanju Evine izvrsnosti.

Čestitke Evi i profesoru Ivanu Kardumu!