Diseminacija projekta “If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST!
Autor: Suzana Delić, 2. 11. 2017.

Na sjednici Učiteljskog vijeća održanoj dana 31.10.2017. profesor Geografije, Ivan Sarjanović, predstavio je svoje aktivnosti, zapažanja te stečena iskustva u provedenoj mobilnosti  u trajanju od 5 (pet) dana, od 2.10.2017. do 6.10.2017. u Sredno obshtoobrazovatelno uchilishte “Sveti sveti Kiril  i Metodili”, Asenovgrad,  Bugarska. Aktivnost je provedena u svrhu diseminacije projekta “If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST! (sporazum br.2016-1-HR01-KA101-021998) u okviru programa Erasmus+: Ključna aktivnost 1: Mobilnost u svrhu učenja za pojedince.

Sjednici su nazočili članovi Učiteljskog vijeća te se aktivno uključili u izlaganje.