« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
03.08.2018. 14:30

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
02.07.2018. 11:05

U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
02.07.2018. 11:04

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

Erasmus+ K1 projekt Osnovne škole Horvati: If MORE is not enough with good practice you will achieve THE MOST.!
Autor: Suzana Delić, 14. 11. 2017.

Erasmus+ K1 projekt Osnovne škole Horvati "If MORE is not enough with good practice you will achieve THE MOST!" je upravo završio. Djelatnici naše škole bili su tijekom posljednjih 12 mjeseci na 11 stručnih usavršavanja u europskih zemljama. Aktivnosti su se provodile promatranjem nastave (JOB SHADOWING). Kako je eTwinning sastavni dio našeg projekta više o njemu možete saznati upravo na TwinSpace-u projekta. Poveznica

Ostale poveznice:

Diseminacija - Job Shadowing u Bugarskoj

Poveznice kroz izdavačke kuće:

Poveznice na društvenim mrežama: Primjer:

Diseminacija kroz Središnji državni ured:

Poveznica na  Erasmus+ Project Results Platform /VALOR/ gdje su projektni rezultati.