24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

„Pitali su me: KAKO je živjeti NA KNEŽIJI? Odgovorila sam kao iz topa: SAVRŠENO!“…
Autor: Suzana Delić, 6. 10. 2016.

I ove godine kao i prethodnih godina na prekrasnoj kvartovskoj manifestaciji Jesen na Knežiji 1. listopada 2016.  sudjelovali su učenici naše škole. Zara, Tonka, Ana, Irin, Beata, Lina, Mia, Dubravka i Marija učenice su 5. a razreda i s puno volje i veselja i uz malu pomoć prof. Linde Šimunović-Nakić vrlo uspješno  uz bogat dramsko-scenski program predstavile su našu školu. Glumile su, krasnoslovile, plesale i sudjelovale u literarno-likovnoj radionici. Sve u svemu, za OŠ Horvati  još jedan dan za pamćenje!