eTwinning School

JESEN NA KNEŽIJI - 10.10.2015.
Autor: Suzana Delić, 9. 10. 2015.

Koncert Davorin i Bogovići, modna revija Udruge Kamensko, izložba Zagreb-Nekada i Sada Ogija Ivanovića, predstava za djecu "Vitamini i minerali", Mala Likovna kolonija i Face painting te sajam razmjene knjiga Milo za drago dio su programa naše ovogodišnje manifestacije Jesen na Knežiji koja će se 10. listopada održati u zgradi Mjesne zajednice u Albaharijevoj 2 na Knežiji.

Uz njih pripremili smo vam i mnoge popratne sadržaje poput predstavljanja naših osnovnih škola Horvata i Matije Gupca, našeg dječijeg vrtića Matije Gupca, promocija meda, propolisa, oralne higijene, vitamina i Aloa Vera proizvoda te prirodnih sokova i raznih drugih zanimljivosti.
Očekuju vas i prezentacije ptica, jahanje ponija, a iz Ministarstva poduzetništva i obrta predstaviti će vam projekte "Poduzetnički impuls" i EU potpore poduzetnicima i obrtnicima.

Također vas očekuju i besplatne palačinke te promotivni baloni, a najbitnije od svega je da će svi naši vječnici te predstavnici viših tijela lokalne vlasti družiti se sa građanima tako da će te dobiti priliku iz prve ruke pitati ih za neke od naših ideja (parka za pse, zabavnog parka, uređenja parkirališta kod Boćališta, uređenja livade kod pruge, postavljanje betonskih stolova za ping pong, Advent na Knežiji...)

Vidimo se u subotu u Albaharijevoj.