eTwinning School

Idemo u srednju - VAŽNA OBAVIJEST
Autor: Zrinka Zekić, 5. 7. 2015.

Lista odabranih programa obrazovanja zaključava se 08. srpnja 2015.

U četvrtak 09. srpnja 2015. u 10 sati učenik i roditelj/skrbnik dužni su doći u školu potpisati prijavnicu s konačnom listom prioriteta (koju iz sustava ispisuje razrednik) čime potvrđuju odabir učenika.Takva prijavnica čuva se u školi.

Upisnica, koju je učenik dužan dostaviti u srednju školu, biti će dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr od 11. srpnja 2015.

Ovisno o odabiru srednje škole osim upisnice s vlastoručnim potpisom učenika i potpisom roditelja/skrbnika, srednjoj školi, potrebno je dostaviti i ostalu dokumentaciju poput  potvrde liječnika školske medicine, svjedodžbu medicine rada i/ili ugovor o naukovanju u razdoblju od 13.-17. srpnja 2015.

Našim budućim srednjoškolcima djelatnici osnovne škole Horvati žele puno uspjeha u daljnjem obrazovanju.