eTwinning School

THIS IS OUR TIME
Autor: Suzana Delić, 5. 5. 2015.

U godini u kojoj će se obilježiti 20 godina This is our time projekta i učenici naše škole su se kao i svake godine odazvali pozivu organizatora za sudjelovanjem. Kako pitanja i videokonferencije započinju u ponoć po GMT vremenu, naša škola je za potrebe projekta točno u ponoć zaživjela.

Već u 1 iza ponoći započeli smo prvu od četiri predviđene videokonferencije s Kanadom. Paraleln su učenici odgovarali i na pitanja u kvizu Unite the Nations. Bili smo jedina osnovna škola iz Hrvatske koja je sudjelovala. U aktivnostima i kvizu sudjelovali su i naši stari znanci, učenici Geodetske tehničke škole iz Zagreba. Druženje s Kanađanima trajalo je sve do 4 sata ujutro. Nakon nekoliko sati sna, već u 9,30 održali smo videokonferenciju s učenicima iz Kolumbije.

Jedva čekamo druženje u studenom kada ćemo obilježiti i veliku obljetnicu.
U aktivnostima su sudjelovali učenici 7.a, 7.b i 8.a
Projekt su organizirale i provele učiteljice Suzana Delić i Nikolina Jakobenov