eTwinning School

AMORES PROJEKT- RADIONICE ZA UČENIKE I RODITELJE
Autor: Suzana Delić, 15. 4. 2015.

14. i 15. ožujka održani su u našoj školi roditeljski sastanci i radionice na kojem su roditeljima predstavljeni e-artefakti izrađeni u sklopu projekta te napretci postignuti tijekom posljednje godine projekta.

Roditelji učenika 6.a upoznali su se i s dolaskom učenika i učitelji iz Švedske u našu školu u sklopu projekta.

Učenici 1. a i njihovi roditelji na radionici 15.og ožujka izrađivali su zajednički e-artefakte. Bilo je vrlo razigrano, zabavno i edukativno. Iduća radionica bit će uskoro!