Šahovska škola "ŠPOGI" - započela s treninzima! Treninzi su utorkom i četvrtkom od 17 do 18 sati.
Autor: Suzana Delić, 21. 10. 2014.

Šahovska škola "ŠPOGI" započela je s treninzima u OŠ Horvati. Treninzi će se odvijati 2 puta tjedno, utorkom i četvrtkom, od 17 do 18 sati u učionici br. 4 u prizemlju.

Voditelj je dr. sc. Danko Brajdić, istaknuti bivši učenik i šahist naše škole uz čije je igre i naša škola bila niz godina jedna od najboljih u Zagrebu. Drago nam je što se Danko na ovaj naćin vratio u našu školu te što mu je niz godina šah ostao važan dio života. Danko je profesor povijesti u Športskoj gimnaziji te sjajan šahist s velikim iskustvom.

sah1.pdf (606.85 KB)
sah2.pdf (526.05 KB)