Erasmus+ K1 Završetak projekta Virtuality is our reality so if you want to be a cool catch the tool in virtual school
Autor: Suzana Delić, 31. 5. 2022.

Djelatnici Osnovne škole Horvati uspješno su privelii kraju Erasmus+ projekt pod nazivom   Virtuality is our reality so if you want to be a cool catch the tool in virtual school. Projekt stručnog usavršavanja djelatnika OŠ Horvati.

Europskim razvojnim planom odredili smo planove i prioritete sukladno potrebama Škole. Uspješnom realizacijom Europskog razvojnog plana naše Škole koje navodimo za predstojeće razdoblje nastavljamo našu inicijativu stvaranja izuzetno kvalitetnog tima stručnjaka u obrazovanju koji mogu biti nositelji promjena.

Potrebe i ciljeve koje smo prepoznali usustavili smo kroz tri točke Europskog razvojnog plana:

1. RAZVOJ VJEŠTINA SUDIONIKA U ODGOJNO-OBRAZOVNOM PROCESU PRIMJENOM VIRTUALNE I PROŠIRENE STVARNOSTI

2. IGRIFIKACIJA U NASTAVI

3. OSNAŽIVANJE UPRAVLJANJA TIMOM S NAGLASKOM NA RAZVOJ EMOCIONALNE INTELIGENCIJE