ODMORKO
Autor: Suzana Delić, 11. 2. 2022.

Poštovani,

Školski sportski savez Grada Zagreba za vrijeme drugog dijela zimskog odmora učenika organizira besplatne sportske aktivnosti u sklopu programa Odmorko.

Učenicima smo pripremili sljedeće sportske aktivnosti: slobodno klizanje, slobodno plivanje i usavršavanje plivačkih tehnika, kuglanje, taekwondo, squash, streljaštvo, mačevanje te škola preživljavanja u prirodi sa cjelodnevnim izletom na Sljeme.

Za aktivnosti slobodnog klizanja, slobodnog plivanja, usavršavanja plivačkih tehnika te škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko mrežne stranice Saveza.

Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Upute za izradu iskaznica nalaze se na sljedećoj poveznici.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici, facebook stranici Odmorko te na INTERAKTIVNOJ KARTI.

Program se provodi uz pridržavanje epidemioloških mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.