Dokumenti za prikaz
eTwinning School

ODMORKO
Autor: Suzana Delić, 10. 2. 2021.

Školski sportski savez Grada Zagreba nastavlja sa slobodnim klizanjem na ŠRC Šalata, slobodnim plivanjem i usavršavavnjem plivačkih tehnika na bazenu Jelkovec u okviru programa Odmorko tijekom školske godine.

U privitku elektroničke pošte nalaze se plakati programa te Vas ovim putem molimo da informaciju proslijedite učenicima i roditeljima, a plakate objavite na mrežnoj stranici škole.

Napomena:
Program se provodi uz pridržavanje epidemioloških mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Za sudjelovanje u programima broj mjesta je ograničen te su potrebne prethodne prijave preko mrežne stranice Školskog sportskog saveza Grada Zagreba.

Unaprijed zahvaljujemo!

Sportski pozdrav,