Dokumenti za prikaz
eTwinning School

NASTAVAK ORGANIZACIJE ODGOJNO OBRAZOVNOG RADA
Autor: Zrinka Zekić, 29. 1. 2021.

Grad Zagreb je donio odluku o nastavku odgojno obrazovnog rada zagrebačkih osnovnih i srednjih škola.

Od 1. do 5. veljače 2021. za sve učenike osnovnih škola  nastava će se organizirati  po modelu A.

Raspored smjena:

4.a, 5. i 7. razred ujutro

4.b, 6. i 8. razred popodne

Dokument možete pogledati ovdje.

Raspored ulaska učenika u školu i početak nastave možete pogledati ovdje.

Napomene:

• Zbog nemiješanja obrazovnih skupina, nastava je organizirana na način da razredi ulaze i izlaze na različita vrata i u različito vrijeme.
  • Dok učenici čekaju za ulazak u školu, grupiraju se po razredima u školskom dvorištu (bez miješanja između skupina.)
  • Učiteljica/učitelj će preuzeti djecu samo svoje skupine. Dok jedna skupina učenika ne uđe u razred, druga skupina učenika ostaje ispred škole i čeka učitelja/učiteljicu da dođe po njih i otprati ih u razred.
  • Predmetni učitelj dolazi po učenike ispred ulaza, dezinficiraju ruke te ulaze u učionice.
  • U skladu s uputama I preporukama HZJZ i Ministarstva znanosti i obrazovanja učenici mjere temperaturu kod kuće, a u prostorijama škole nosit će maske (viši razredi).

Priloženi dokumenti:
RASPORED_ULASKA_U_ŠKOLU_.pdf (60.19 KB)