Dokumenti za prikaz
eTwinning School

PODRŠKA NAKON TRAUMATSKOG DOGAĐAJA
Autor: Suzana Delić, 16. 1. 2021.

Brošura "Mali vodič kroz velike promjene" može poslužiti kao podrška roditeljima/skrbnicima u ulozi pomagača djeci nakon traumatskog događaja. Koncipirana je veoma pregledno i jednostavno u obliku odgovora na pitanja: Što se događa?, Zašto se događa? i Što učiniti? Autori publikacije su stručnjaci Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba. Također prilažemo i Safe Quake brošuru koju je objavila Državna uprava za zaštitu i spašavanje.

MALI VODIČ KROZ VELIKE PROMJENE OVDJE

SAFEQUAKE brošura OVDJE