Dokumenti za prikaz
eTwinning School

Autor: Administrator , 13. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 18.siječnja 2021.

Učenici 1. - 4. razreda imaju nastavu po modelu A (uživo u učionici), dok učenici
5. - 8. razreda prate nastavu po modelu C (online). Svi razredni odjeli od 1. - 4. razreda imaju nastavu ujutro. Produženi boravak radi do 17,00 sati. Raspored ulaska u školu objavit ćemo do kraja tjedna.

Učenici od 5. - 8. razreda prate nastavu online prema redovnom rasporedu. Molimo sve učenike da prate objave na Teamsima i da u zakazano vrijeme budu na nastavi.

Ukoliko se pojave problemi s pristupom Teamsima ili informatičkom opremom, molimo da o tome obavijestite razrednike.

Razrednici od 5. - 8. razreda održat će sat razrednika s učenicima prije početka online nastave.

U ponedjeljak 18. siječnja 2021. na prvom satu, djeca će dobiti informaciju kako se ponašati za vrijeme potresa, a nakon toga održat će se i vježba evaukacije. Vježba će biti ponavljana tijekom tjedna.

Molimo sve roditelje učenika 1. - 4. razreda da prije polaska u školu, u ponedjeljak
18. 1. 2021. razgovaraju sa svojom djecom i upute ih u važnost pozornog slušanja uputa koje će dobiti od učiteljica.

Sve nove informacije vezane uz rad škole bit će pravovremeno objavljene.

Obavijest Gradskog ureda za obrazovanje o početku i načinu izvođenja nastave u drugom polugodištu, pročitajte ovdje.