eTwinning School

OBAVIJEST_POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.
Autor: Suzana Delić, 28. 8. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Početak nove školske godine 2020. /2021. obzirom na epidemiološku situaciju zahtijeva od svih nas  odgovorno ponašanje i provođenje odgojno-obrazovnog rada sukladno propisanim mjerama i uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Predviđene epidemiološke mjere bit će operacionalizirane i prilagođene kadrovskim i prostornim mogućnostima Škole. Detaljno razrađene mjere i informacije o organizaciji nastave objavit ćemo nakon 31. kolovoza 2020. godine.

Radovi u školi su uspješno završeni i sve je spremno za početak nastavne godine.

Nastava za sve razredne odjele počinje  7. rujna 2020. godine i odvijat će se u u Školi. Svi učenici obvezni su dolaziti u Školu i pridržavati se propisanih epidemioloških mjera s kojima će biti detaljno upoznati od strane učitelja i djelatnika škole.

Cilj propisanih mjera i posebno propisanog organizacijskog okvira nastave je spriječiti širenje virusa Covid-19 i zaštititi sve sudionike sustava od moguće zaraze.

Posebno ističemo važnost odgovornog ponašanja učitelja i djelatnika Škole, učenika i roditelja. Molimo roditelje da svojoj djeci ističu važnost odgovornog ponašanja i pridržavanja mjera u Školi i izvan nje. Jedino odgovornim ponašanjem svih nas čuvamo sebe i druge.

Ravnateljica: mr.sc. Biserka Matić-Roško