ODGODE NATJECANJA I OBUSTAVA PROGRAMA ODMORKO
Autor: Suzana Delić, 13. 3. 2020.

Sukladno mjerama Stožera civilne zaštite RH i preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja, sva natjecanja i smotre na svim razinama odgađaju se do daljnjega.

Sukladno aktualnoj epidemiološkoj situaciji u Republici Hrvatskoj i proglašenoj pandemiji bolesti korona virusa (COVID 19), od strane Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), a u interesu zaštite učenika i drugih sudionika, Školski sportski savez Grada Zagreba po preporuci Središnjeg državnog ureda, Hrvatskog olimpijskog odbora i Agencije za odgoj i obrazovanje od danas, 13. ožujka do 1. travnja 2020. godine obustavlja sve programe (Natjecanja i Odmorko).