Autor: Suzana Delić, 26. 2. 2020.

Poštovani,

Zbog velikog broja upita roditelja upućenih Klinici za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“ prenosimo vam njihovu obavijest u cijelosti:

„Poštovani,

U Klinici za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević", ne postoji epidemiolog koji je zadužen za pregledavanje djece niti se rade testovi na novi koronavirus u zdravih osoba jer su u osoba koje nemaju simptome testovi negativni.
Molim Vas da ovu informaciju podijelite s ravnateljima škola, obzirom da imamo dosta upita od strane roditelja koji su dobili informaciju da se ovi pregledi i testovi obavljaju u Klinici za infektivne bolesti "Drt. Fran Mihaljević", Zagreb.

Unaprijed zahvaljujem.

S poštovanjem,

prof.dr.sc. Alemka Markotić, dr.med.
Klinika za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević"