23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

UNICEF

PROJEKT UNICEF-a  "ZA SIGURNO I POTICAJNO OKRUŽENJE U ŠKOLAMA"

STOP NASILJU MEĐU DJECOM

U travnju 2004. godine Osnovna škola Horvati uključila se u Projekt Unicef-a pod nazivom STOP NASILJU MEĐU DJECOM.  Mentor za školu bila je prof. Vesna Hude, psiholog, koja je vodila edukaciju kroz 4 radionice za sve zaposlene u školi. Prof. Hude je kontinuirano donosila brojne edukativne materijale u vidu prezentacija za učitelje, učenike i roditelje.

Svaki učitelj je dobio opsežan pisani materijal kojim će se moći služiti u radu. Izrađen je Plan i program rada škole, dogovorena je dinamika provedbe aktivnosti, te osnovan Koordinacijski odbor.

Za uspješnu realizaciju Projekta zaslužni su svi učitelji naše škole koji su svojim edukativnim, preventivnim i intervencijskim radom s učenicima znatno povećali razinu osvještenosti kao i razinu znanja o načinima i mehanizmima djelovanja.Tijekom godine realizirani su roditeljski sastanci, radionice s učenicima na satovima razrednika, radionice vršnjačke pomoći. Na roditeljskim sastancima se govorilo o odgojnim stilovima roditelja. Svi u školi imaju jasan stav: NASILJE SE NE PRIHVAĆA.

Nakon uspješno provedenog programa, dobili smo priznanje ŠKOLA BEZ NASILJA.

Na ovo priznanje smo izuzetno ponosni i ono nas obvezuje na kontinuirani rad na prevenciji vršnjačkog zlostavljanja.

Na slici: prof. Vesna Hude (lijevo), defektolog Dragica Cigrovski (desno) i pedagoginja Ljiljana Vukšić (sjedi).