23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

Šahovska grupa

NAJVEĆI USPJESI:

1995. EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA OSNOVNIH ŠKOLA- 2. mjesto

1996. EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA U KONKURENCIJI KADETA DO 9. GODINA, IVAN ŠČURIĆ – 3. mjesto

1997. PRVAK ZAGREBA U ŠAHU I DOBITNIK ZLATNE MEDALJE U KONKURENCIJI KADETA DO 13. GODINA - DANKO BRAJDIĆ

1997. DRUGI U ZAGREBU U ŠAHU, I DOBITNIK SREBRNE MEDALJE U KONKURENCIJI KADETA DO 9 GODINA – GORAN ZORIĆ

1997. EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA ZA OSNOVNE ŠKOLE,

DRUGO MJESTO I SREBRNE MEDALJE

1998. EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA ZA OSNOVNE ŠKOLE – PRVO MJESTO I ZLATNE MEDALJE TE PEHAR.

SUDJELOVANJE NA PRVENSTVU HRVATSKE U KARLOBAGU.

1998. OŠ HORVATI  u povodu proslave stogodišnjice organizira simultanu partiju na kojoj su gosti velemajstor Vladimir Bukal, Vlasta Maček – predsjednica Zagrebačkog šahovskog saveza i Tanja Belamarić – voditelj Šahovske škole i poznata hrvatska šahistkinja.

Tanja Belamarić godinama uspješno svojim savjetima i susretljivošću bdije nad našom grupom i najtoplije joj zahvaljujemo!

Sudjeluje 20 najboljih šahista škole, a neriješen rezultat izborio je najbolji šahist Danko Brajdić na prvoj ploči.

1999. Naša škola je zbog prošlogodišnjih uspjeha te godine bila domaćin ekipnog prvenstva grada Zagreba. Zbog izuzetne organizacije i susretljivosti, susret je proglašen najbolje organiziranim do tada.

U nekoliko godina novoga stoljeća najbolje uspjehe postižemo na pojedinačnim natjecanjima, i tu se posebno istiću svake godine šahist Andrej Sokolić i šahistkinja Valentina Knok.

Ekipa djevojčica najveći uspjeh postiže 2006. kada osvaja u izuzetno jakoj konkurenciji 3. mjesto u gradu Zagrebu, i osvaja brončane medalje, a Valantina Knok je proglašena najboljom igračicom turnira bez i jedne izgubljene partije na 1. ploči.

Na slici: Mateja Crnek, Iva Meštrović, voditelj Suzana Delić, Uranella Škrpec, Valentina Knok (najbolja igračica turnira, bez izgubljene partije na 1. ploči)

2006. stasa još jedna izuzetno prespektivna generacija šahista koja je i 2006. godine sudjelovala na pojedinačnom prvenstvu Grada. Mladi šahisti (učenici 5. b razreda) članovi su i kluba „Ericsson  - Nikola Tesla“, te petkom pohađaju i dodatne treninge u Klubu.

2007. od 33. škola Zagreba, naši mladi šahisti ušli su u finale 10 najboljih u Zagrebu!

Od tada do 2010. šahisti škole redovito su sudjelovali na ekipnim prvenstvima Zagreba te se plasirali svaki puta u finalna natjecanja.

(Jakov Jurinić , Ivan Jeleč, Tomislav Andrić, Josipa Babić  i rezerva Danijel Klarić)