Vijesti s raznih strana
Otvorene su prijave za Ljetnu školu znanosti
Autor: Suzana Delić, 18. 3. 2015.

Otvorene su prijave za Ljetnu školu znanosti

Ljetna škola znanosti (engl. Summer School of Science), međunarodna je ljetna radionica koja postoji od 2001. godine, a ove se godine održava u organizaciji Društva za edukaciju van okvira u Požegi te u organizaciji Znanstveno-edukacijskog centra Višnjan u Višnjanu. Namijenjena je srednjoškolskim učenicima, a pruža široku lepezu predavanja i istraživačkih projekata iz područja prirodnih znanosti i tehnologije.

Škola je organizirana u dva kampa: S3 (za 1. i 2. razred) i S3++ (za 3. i 4. razred). Datumi održavanja su:

S3 Požega 2015: 16. srpnja - 24. srpnja 2015.
S3++ Požega 2015: 25. srpnja - 5. kolovoza 2015.

Prijave su sada otvorene!

Rok za prijavu: 1. svibnja 2015.

Više informacija o projektima u Požegi (kamp S3kamp S3++), dnevnim aktivnostima na Školi, procesu prijave i puno više toga možete pronaći na ovim stranicama.